
Qua-Hu-Ma
Kvantum-hullám-masszázs
A Qua-Hu-Ma a kedvesség energiája. Ez a kezelés egyesíti mindazt, amit az elmúlt 7 évben talultam: van benne szeretet, masszázs, fascia-kezelés és egy kis varázslat ✨

Több, mint masszázs,
több, mint thai masszázs,
több, mint energetikai kezelés,
több, mint fascia masszázs.....
Bizonyos mozgásokat, mozgatásokat kombinál gyengéd érintéssel, nyomással, kíméletesen dolgozza meg az izmokat, izületeket, a fasciát, a test energetikai terét. A kezelő jelenléte egy kedves, megértő közeget biztosít, miközben testünk ellazul és befogadja az érintést.
Ilyen közegben megváltozik a vízháztartásunk,
kimosódnak a sejtjeinkben elraktározott ítélkezések, emléklenyomatok, lelassulnak a száguldó gondolataink - lazítás, stresszoldás megy végbe a testben.
Nem AKARJUK, hogy változzon, hanem ENGEDJÜK, hogy úgy változzon, ahogy szeretne.
- Egy, másfél óra - és mintha kicseréltek volna.....
- A fejünk búbjától a lábunk kisujjáig sorra kerülnek a tagjaink. Átmozgatjuk a végtagokat, a hátat, nyakat - mindig éberséggel, ott kezelve a vendéget, ahol a teste kéri az energiát.
- A kezeléseket masszázságyon végezzük, kényelmes ruházatban.
A Qua-Hu-Ma nem terápiás kezelés. Nem gyógyító, nem terápiás, nem pszichoterápiás, nem egészségügyi szolgáltatás, és nem helyettesít semmilyen orvosi, szakorvosi, terápiás kezelést!
A Qua-Hu-Ma célja az, hogy kilépjünk a hétköznapok monotonitásából, ellazuljunk, jól érezzük magunkat, feltöltődjünk és ragyogjon a lelkünk.

Rudolph Czigler Judit, a kezelés megálmodója épp rajtam mutat valamit, Árvai Kriszti pedig beállt rögtönzött fotósnak. Ajánlom őt is, ha Budapesten keresel kezelőt (vagy szuper kozmetikust).
